O mnie

Justyna Żak – Certyfikowany Coach i Psycholog Społeczny

Stres ogarnia nasze myśli, paraliżuje je, trudno wtedy podejmować decyzje, zaczynamy czuć się przytłoczeni i zamknięci w klatce własnych uczuć i przekonań….

Tematyką stresu zainteresowałam się obserwując ludzi z mojego otoczenia, ale przede wszystkim siebie.

Miałam poczucie, że jest mi źle, a nie potrafiłam pójść do przodu. Cały czas odczuwałam przerażający stres, który mnie paraliżował. Wiedziałam, że mam kompetencję, a jednak coś nie pozwalało przekroczyć tej granicy...

​To był stres, z którym postanowiłam wygrać i zacząć żyć...

Jestem Certyfikowanym Coachem International Association of Coaching Institutes, Psychologiem społecznym i Doradcą zawodowym.

Moje doświadczenie zawodowe jest silnie związane ze światem biznesu.

W swojej karierze zawodowej wspierałam ludzi w wybieraniu właściwego zawodu, poszukiwaniu idealnego stanowiska, pracując z ich przekonaniami, które uniemożliwiały znalezienie odpowiedniej pracy.

Przez kilka lat pracowałam jako HR Business Partner w międzynarodowej korporacji z branży motoryzacyjnej wspierając dyrektorów i specjalistów w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami i rozwijaniu kompetencji.

Stres i problemy związane z prowadzeniem własnego biznesu są mi dobrze znane, gdyż brałam udział w budowaniu i rozwijaniu rodzinnego przedsiębiorstwa produkującego i sprzedającego agregaty prądotwórcze.

Obecnie, prywatnie przygotowuje się po raz trzeci do bycia mamą, czekając na trudny i wielki dzień porodu

Moi klienci często mówią, że moja wiedza psychologiczno – coachingowa w powiązaniu z doświadczeniem biznesowym umożliwia dokładne zrozumienie ich rozterek. W trakcie spotkań dostrzegają, że ogromny stres związany jest z tkwiącymi w ich głowach przekonaniami, które wspólnie przepracowujemy i uwalniamy od nich. Wdrożone zmiany umożliwiają właściwe reagowanie w sytuacjach stresowych oraz uaktywniają energię i siłę do dalszego działania.

Zapraszam Cię do kontaktu i uwolnienia się od przytłaczającego stresu.

Umów się na pierwszą sesję ...