Jak wygląda proces?

1.

Porozmawiamy o Twojej obecnej sytuacji – w jakich sytuacjach stres Ci doskwiera, co wtedy pojawia się w Twoich myślach, emocjach i ciele.

2.

Sprecyzujesz co chcesz osiągnąć - jak będzie wyglądać Twoje życie po zmianie, czyli jak już będziesz dobrze zarządzać swoim stresem

3.

Przeanalizujemy co już masz i jakie masz mocne strony. Odkryjemy, czego jeszcze nie masz i co pozostaje do zrobienia, aby dojść tam, gdzie chcesz. Porozmawiamy też o tym, jakie przekonania powstrzymują cię i jak sobie z nimi poradzić.

4.

Stworzysz plan działania i przejdziesz do działania, a ja wesprę Cię motywacją i obiektywną obserwacją.

 

Coaching to spotkanie dwóch osób w przyjaznej i otwartej atmosferze. To proces, który potrzebuje czasu.

​Czy wystarczy jedna cegła, żeby wybudować dom?
Czy wystarczy jedna ściana, żeby zamieszkać w nowym domu?

Coaching jest jak budowa naszego nowego domu.
Jedna ściana nie wystarczy, żeby zamieszkać w domu, podobnie nie wystarczy jedno spotkanie, żeby zmodyfikować Twoje życie. To proces, który trzeba przejść, aby osiągnąć swój cel.

Cegła po cegle, spotkanie po spotkaniu, umiejętność po umiejętności, zmiana perspektywy po zmianie perspektywy…

To proces, w którym Ty decydujesz jakim zagadnieniem zajmiemy się na danym etapie. Ty decydujesz, gdzie postawić ścianę, a gdzie wstawić okno.

Solidny dom potrzebuje co najmniej fundamentów, czterech ścian i dachu. Tak samo skuteczny coaching potrzebuje ok. 6 spotkań, żebyś mógł wprowadzić trwałe zmiany, których potrzebujesz.

Coaching to budowa domu dla nowego Ciebie.

Umów się na pierwszą sesję ...